Вівторок, 30.05.2023, 14:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

Методична робота

Методична робота в школі побудована як  систематична, цілеспрямована, колективна та індивідуальна  діяльність педагогів з підвищення наукового і загальнокультурного рівня, направлена на вдосконалення психолого-педагогічної підготовки та професійної майстерності.

Тема, над якою працює колектив: «Формування професійної компетеності педагогів шляхом відпрацювання змісту нових стандартів освіти, навчальних програм і підручників». Вона є актуальною, цікавою, перспективною для вчителів школи.

Завдання науково-методичної роботи:

  •     Аналіз ефективного педагогічного досвіду та розробка рекомендацій щодо його  розповсюдження;
  •     Оцінка педагогічних знахідок  учителів, навчально-методичних посібників, довідників;
  •     Аналіз матеріалів з організації інноваційної діяльності. 

Інноваційна діяльність здійснюється    як  в  управлінні,    так  і   в     організації навчально-виховного процесу. Педагогічні   інновації  направлені  на   рішення таких актуальних проблем освіти: розвиток природних здібностей дитини, створення умов для  самореалізації учнів, створення   цілісної системи роботи з обдарованими дітьми, на апробацію дидактичних розробок, організацію особисто орієнтованого навчання.

  Цьому сприяє впровадження інноваційних технологій і систем навчання.

1.     Науково-педагогічний проект «Росток». Діяльнісний  підхід в організації навчально-виховного процесу та система завдань з математики розрахована на вдосконалення розумових процесів з урахуванням можливостей кожної дитини,  спрямована на  розвиток уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, класифікувати, міркувати за аналогією.

2.  Інтерактивні форми і методи навчання використовують практично всі вчителі. Вони  допомагають  зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним.       

3.     Інформаційні технології використовують на уроках всі вчителі школи. 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031